Travma Çalışma Grubu

Varoluşçu Psikanalitik Psikoterapi Perspektifinden Travma Çalışma Grubu ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için tıklayın.

1.png
1.png

Depresyon

Çalışma Grubu

Varoluşçu Psikanalitik Psikoterapi Perspektifinden "Depresyon" Çalışma Grubu

6 Eylül 2020 Pazar 10:00

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

2.png

ABOUT US

I’m a paragraph. Use this space to tell people more about what you do and the services you offer. Double click here or click Edit Text to get started.

READ MORE
1.png

Travma Çalışma Grubu

19 Temmuz 2020 Pazar 10:00-17:45

* Psikolojik travmaya varoluşçu psikanalitik psikoterapi perspektifinden vaka örnekleriyle ayrıntılı bir bakış içeren bu çalışma grubuna psikolog, psikoterapist, psikolojik danışman, psikiyatr ve ilgili bölümlerin öğrencileri katılabilir.

* Eğitim Zoom üzerinden çevrimiçi olarak yürütülecektir.

*Eğitim sonunda katılım belgesi verilecektir ve belgeniz kargo ile adresinize gönderilecektir.

* Oturumlar bir buçuk saat olarak düzenlenmiştir ve bu sürenin bir saat on beş dakikası eğitmen Bilâl Akyüz'ün konuşması, son on beş dakikası da katılımcıların sorularına ayrılmıştır.

* Eğitim içeriği ile ilgili bilgi ve kayıt için tıklayınız.

WhatsApp Image 2020-06-29 at 08.54.59.jp

Psikanalitik Film Okuma Atölyesi #2

Film Okuma Atölyesinin ikinci oturumu Miyazaki Ustanın unutulmaz filmi "Sen to Chihiro no kamikakushi" (Ruhların Kaçışı) ile devam ediyor. Ayrıntılı bilgi ve kayıt için tıklayınız

Varoluşçu Vaka Buluşmaları - 1: Depresyon

11:30 - Lacan’ın ‘Başka’sına Levinas’la Bakmak: Bir Depresyon Görünümü Olarak Erkeklikten Vazgeçiş

Varoluşçu Vaka Buluşmalarının ilki Depresyon temasıyla gerçekleştirilecek. Oldukça geniş kapsamlı bir bakış açısıyla depresyonun varoluşçu psikoterapi çerçevesinde ele alınışı değerlendirilecek. Ben de Lacan’ın ‘Başka’sına Levinas’la Bakmak: Bir Depresyon Görünümü Olarak Erkeklikten Vazgeçiş başlıklı konuşmamla bu güzide organizasyona katkıda bulunacağım. Sadece meslektaşlarıma açık olan bu konferansa, konuyu ilgi duyanları beklerim. Daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için www.varoluscuakademi.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Varoluşçu Buluşmalar - 3

Her sene düzenlenen Ulusal Varoluşçu Psikoterapiler Konferanslarının üçüncüsü “Kendine Yakın Ötekine Yakın, Kendine Uzak Ötekine Uzak” teması ile 8 Aralık 2019 günü Varoluşçu Akademi ve Varoluşçu Psikoterapiler Derneği EXİSTanbul işbirliği altında gerçekleştirilecektir.

Zaman: 8 Aralık 2019 – 9.30-18.30
Yer: Cezayir Salonları 
(Firuzağa, Hayriye Cd. No:12, 34425 Beyoğlu/İstanbul)
Son kayıt tarihi: Kontenjan dolması ile kayıtlar kapatılacaktır.